Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés? Hogy fog kinézni...

Hajfestés? Hogy fog kinézni jò lesz vagy borzalmas?

Figyelt kérdés
Alapbòl szőkésbarna hajam van és a végét vörösre szeretném festetni. Már vettem hozzá festéket amire az van ráírva hogy borvörös jövőhéten megyek fodrászhoz és félek hogy milyen lesz mert képet nem találtam olyat hogy szőke vörös...valakinek nincs véletlenül ilyen haja? Vagy szerintettek hogy fog kinézni?

2016. júl. 20. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ombre a cél akkor ahhoz minimum 2 féle professzionális hajfesték kell és szőkítés előtte, mesterfodrásznál aki ért is hozzá. Az meg nem fogadná el a festéket amit te viszel, mert sajáttal dolgozik. A borvörös az sötét vörösesbarna lesz a hajadon, szerintem nem illik majd a két szín össze. Festéket meg sose te vegyél ha fodrászhoz mész, mert azt a hajadhoz kell kikeverni.
2016. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!