Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fontos borotválkozás...

Miért fontos borotválkozás után az arcszesz használata?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem törvényszerű, hogy fontos.

én pl se előtte, se után nem használok semmit, mert nem igényli a bőröm, sőt, ha arcszeszt használok, attól pattogzik ki.


Amúgy vannak, akiknek megnyugtatja a bőrét, ha megvágod magad, összehúzza a sebet, és fertőtlenít + jó illata van.

Tapasztald ki, hogy szükséged van-e rá.

2016. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyre inkább nem az,mert vizet von ki a bőrből és irritálja is.Inkább a balzsamot szokták abban is van fertőtlenítő,de ápol.
2016. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő,s hogy ne pattogjon ki a bőröd,frissíti hűsíti az arcod!:-) /Na és az elmaradhatatlan,az illata.:-):-)
2016. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő,s hogy ne pattogjon ki a bőröd,frissíti hűsíti az arcod!:-) /Na és az elmaradhatatlan,az illata.:-):-)ami nekem nő létemre tetszik.
2016. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenít, ami minden borotválás után fontos. De arcszesz helyett alkoholmentes after shave a jobb, mert az nem szárítja agyon a bőrt.
2016. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fontos használhatsz akármit ami akohol tartalmú, és olaj mentes nekem van ilyen Adidas parfümöm és teljesen ugyan olyan mintha csak arcszesz lenne. De használhatsz kézfertőtlenítőt, parfümöt, és egy kevés acetont is.
2020. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!