Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás ellen valami módszer,...

Pattanás ellen valami módszer, gyógyszeres kezelés akármi? Sok mindennel próbálkoztam nem segített, akne a jellemező, és mitesszerek, persze ezek bedurrannak és jön a pattanás, néha csomók is megjelenek. Sajnos a kozmetikus egy ideig jó, megoldás?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kozmetikushoz kell vele menni, hanem bőrgyógyászhoz, ő felír neked gyógyszert rá. Ilyen esetekben általában csak az segít. Nekem is alapból ilyen típusú a bőröm, sokan jönnek ilyenkor azzal, hogy életmódváltás meg ilyenek, de sajnos a legtöbb esetben ez nem használ. Már eleve a levegőben egy csomó minden van, ami árt, ha az embernek olyan a bőre. Viszont vannak rá gyógyszerek, a bőrgyógyász tudni fogja mi kell.
2013. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen a bőrgyógyászokról sajnos semmi jót nem tudok elmondani, már a 3. antibiotikum kúrát akarta h szedjem be, mire összeszedtem egy jó kis hörgőgyulladást nyáron :S ahova én tudok járni ott csak kísérleteznek, nem igazán értünk el velük semmi jót, azért köszönöm a választ! de valami olyan válaszra várok h már valaki valamit kipróbált és jó neki, esetleg tudja is bizonyítani h jó és hasznos, mert sajnos annyi az átverés... és már 20 éves vok, és 4 éve ettől szenvedek...
2013. szept. 17. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

A kozmetikus ebben többet tud segiteni,mint egy bőrgyógyász.Írhat az egyes amit akar.A bőrgyógyász fel ír valamit,mert azt nem mondhatja semmilyen megoldást nem tud .Lehet hogy még 4 évet is kell rá várnod,amikor a hormonjaid is azt mondják,na most vagy már teljes egésszében férfi .Amig ez a dolog be nem fejeződik nálad,addig bizony ezzel kell küszködnöd .A kozmetikus meg

egy időre rendbe teszi az arcodat,nem kell félni hogy elfertőződik,a nyomkodásodtól még nagyobb dudorok keletkeznek .

2013. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A bőrön megjelenő dolgoknak általában belső okai vannak. Érdemes lenne egy méregtelenítéssel kezdeni belsőleg és külsőleg a stabilizált Aloe Vera tartalmú krémet, vagy a még propoliszt is tartalmazót alkalmazni.A családban is volt akinek a gennyes pattanásait így tüntettük el pár hónap alatt.
2013. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!