Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokat vágott a fodrász a...

Sokat vágott a fodrász a hajamból, elrontotta teljesen. Mit csináljak? Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor kijottem kb majdnem sirtam.. Mell alá érő szőkített hajamból csinált barnát, amivel nem is lett volna baj. Mondtam neki, hogy ne vágjon, ő meg mondta hogy muszáj, mert teljesen szét van égetve a vége. Végül megengedtem neki, mutattam hogy mennyit vághat(max 1-2centi) erre levágta majdnem vállig érőre, és úgy ritkította, hogy a fele a vállamog ér, a fele az államig, a többi meg alá .... 😡 Nagyon ideges voltam.. Mivel külön kértem hogy egy síkba vágja hogy dúsabb legyen.. Nem áll jól a rövid haj mert nagy a homlokom.. Valami hajnövesztő módszer esetleg? Valaki járt már hasonlóan?
2016. júl. 27. 08:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és göndör hajam van, tehát ha nem vasalom akkor mégrövidebbnek fog tűnni
2016. júl. 27. 08:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg el volt nagyon töredezve, akkor igaza volt, le kellett már vágni.

Most egészséges a hajad, gyorsan fog nőni. Ne aggódj.

2016. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan szeretnéd növeszteni akkor használj ricinus olajat
2016. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A ricinus olaj tenyleg hasznal?
2016. júl. 27. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejbőrmasszázs hajszesszel.
2016. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is jártam már így, többször is. Egy időben próbáltam normális fodrászt keresni. Ez idő alatt két olyat is találtam ráadásul egymás után, hogy megijedtem az eredménytől. Egyik a hátam közepéig érő hajat kiritkította, levágta V alakba (enyhe u alakot kértem), szinte alig maradt pár szál hajam, megijedtem, majdnem sírtam az eredménytől. Háromnegyed év múlva úgy ahogy összenőtt, kipróbáltam egy új fodrászt, ő szintén totál kiritkította, ráadásul addig vágott belőle innen-onnen, míg már csak a vállamig ért, emellett egyik felén alig volt ugyan hajam, de a másik felén még kevesebb volt, mintha megtépett volna egy kutya.

Ezután úgy döntöttem, miután 2 év alatt nagy nehezen visszanőtt, hogy hajlandó leszek elutazni 100 km-t egy fodrászhoz, hisz a közelben lehetetlen normálisat találni. Ő meg is csinálta a hajam jól, de sajnos nagyon messze volt, ezért 1 év múlva, mikor már nagyon töredezett a hajam elmentem egy közelebbi fodrászhoz, akit úgy ajánlott egy ismerősöm. Kértem, hogy csak a töredezett részeket vágja le, én is elmondtam neki, hogy max. 1-2 cm mert nem áll jól a rövid haj, erre ő levágott belőle kb. 10 cm-t, így megint rövid lett a hajam. Mikor kérdőre vontam, hogy ezt miért tette, mert ennyire nem volt töredezett azt mondta hogy csak segíteni akart, hog ritkábban kelljen fodrászhoz járni, mert minél feljebb vágja, annál később fog töredezni. Ez tavaly nyáron volt, azóta nem voltam fodrásznál, magamnak vágom.

2016. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg geppel vagtak fel cm-re, ugy leegette a dauer.
2017. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!