Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ennyire gáz hogy fiú...

Tényleg ennyire gáz hogy fiú létemre festetem a hajm? 17/f

Figyelt kérdés
Csak mert barátnőm konkrétan kiröhögött miatta. Most szőkésbarna hajam van, mert sokkal jobban áll, mint az eredeti.
2016. júl. 27. 17:51
 1/9 anonim válasza:
Lányok festik fiúk kevésbé.
2016. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
És milyen az eredeti?
2016. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem extrém színűre fested, szerintem nem olyan nagy baj
2016. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gaz.
2016. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Amúgy se baj, szerintem akkor se lenne, ha valami nem hétköznapi színűre festenéd be.

2016. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, amíg illik is hozzád a szín, és passzol mondjuk a szemöldöködhöz is, mert azt a fiúk többnyire elfelejtik hozzáfesteni... mondjuk néha a lányok is.
2016. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne festhetnéd ha úgy jobban áll / jobban tetszik? A hajfestés szerintem egyáltalán nem nemekhez kötött. Csomó ismerősöm és a tesóm is festi a haját hímnemű egyed létükre. A kedves barátnőd nem tudta eddig, hogy fested? Ha engem kiröhögne a barátom, amiért festem a hajam, elküldeném a fenébe. A saját hajával hadd csinálhasson már az ember amit akar.
2016. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De most miert mondjatok ezt? Igenis gaz!!! Ennyi erovel ird a homlokodra hogy B.U.Z.I.....
2016. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszeruen homis :)
2016. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!