Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan ritka az eredeti...

Miért olyan ritka az eredeti szőke hajszín?

Figyelt kérdés
A gyerekeknél gyakoribb, de mire felnőttek lesznek, bebarnulnak. És elég ritka aki felnőttként is szőke marad festés nélkül. A legtöbb szőke az festett. Miért van ez?

2016. júl. 27. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szőke, barnára festem, bár jelenleg fekete.


A szőkét tényleg nem érdemes festeni, borzalmas amikor ledobja a színt, meg a lenövésnél olyan mintha kopaszodnál.

Egyébként én elég sok mimdenkit ismerek, aki eredeti szőke ès festi.


Szóval van sok, csak be van festve.

Rólam pl soha senki nem mondaná meg, hogy valaha is szőke voltam, annyira passzol a sötét, sokszor nem akarják elhinni.


Lehetséges, hogy meglàtsz a boltba rgy nőt akinek épp sötèt haja van, de alatta meg szőke és te nem is gondolnád.


Manapság a sötét színek a divatosabbak.

2016. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
mert a sötét haj/szemszín dominánsabb, mint a világos. így egy barna + szőke párnak nagyobb eséllyel születik barna, de legalábbis nem full szőke gyereke, mint szőke.
2016. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!