Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített hajam kicsit rezes...

Szőkített hajam kicsit rezes lett, nem ilyet akartam, mit kenjek rá?

Figyelt kérdés

Világosítani szerettem volna a sötétszőke (teljes hosszban eredeti) hajszínemet.


Csak 2-3 árnyalatot világosító festéket vettem, 9-60-as árnyalatot (homokszőke). Szépen, egyenletesen világosított is rajta pont amennyit elképzeltem, de kicsit rezes lett, szép,tényleg, de nem pont ilyet akartam. :D


Legközelebb ha egy ugyanilyen mélységű, de hamvas szőke árnyalatot kenek rá, az letompítja a rezességet? Vagy hamvasító pakolást próbáljam meg (van-e egyáltalán értelme)?



2016. júl. 28. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább hamvasító sampont használj első körben. :)
2016. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb fodrászkellékes normális festéket vegyél gyenge oxival, mivel a hajadra rohadt erős lesz a syoss oxi, szétroncsolod teljesen, pedig nincs rá szükség ha alapból sötétszőke vagy.

Kellékesben pedig megmondják milyen árnyalatot vegyél pontosan hogy eltűnjön a hajadból a réz árnyalat.

2016. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltam fodrászkellékesnél,a következő festék onnan lesz :)
2016. aug. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!