Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti használtok arckrémet...

Ti használtok arckrémet mindennap?

Figyelt kérdés

20 évesen gondoltam elkezdem, vettem is egyet, de félek tőle, hogy pattanást okoz. Száraz bőröm van, itt-ott (szemem alatt, homlok) már megjelentek apróbb ráncok, viszont az orrom inkább zsírosabb.

Jó mindig használni, nem káros?


2016. júl. 28. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha megfelelö a börtípusodnak és arctisztítás után bekened egy egy vékony rétegben nem, de koszos arcbörre ne kend. Ne ilyen párszáz forintos agyon parfümözötett válassz, mert többet árt, mint használ.
2016. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Esetleg nem túl zsíros hidratáló krémat használj. Vékonyan kend csak be vele az arcod. Szerintem 2 naponta is elég. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nm is egyszer, nem is egyet.

Jó termék, megfelelő összetevőkkel, a bőrtípusodnak megfelelő állaggal nem fog pattanást okozni.

2016. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem káros, ha a bőrtípusodnak megfelelőt használsz.


Minden reggel, minden este használok hidratálót és szérumot.

2016. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!