Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől pattogok ki minden...

Mitől pattogok ki minden egyes borotválkozás utan?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és akárhányszor a nemiszervemnél borotválkozok, mindig kipattog utána. Mit tudok ezzel tenni? Van külön Nivea testápoló is, ami kifejezetten borotválas után ajánlott, de akkor is kipattogok, nem használ.

2016. aug. 1. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Borotválkozás utáni nyugtató krém kell,ami fertőtlenít is.

Pl körömvirágkrém is jó erre.

Ilyen vackokat,mint a nivea testápoló meg hasonló,inkább felejtsd el,főleg,hogy érzékeny a bőröd.

2016. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp ma kérdeztem a kozmetikust, hogy mit tudok tenni a kipattogás ellen (lány vagyok de a helyzet ugyanaz)

Azt mondta, hogy a gyakori bőrradírozáson kívül nem sok mindent tehet az ember. A borotva felsérti a felső hámréteget és aki arra érzékeny az kifog pattogni. Nyugtató krémeket próbálgathatsz,de valószínűleg hiába. Én neogranormonnal szoktam bekenni, de 1-2 nap után ahogy már nő a szőr, rögtön begyullad...

2016. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd, mindegy mit teszel ki fog pattogni, vagy be is gyullad akár. Inkább ne borotváld ott... semmi szükség rá.
2016. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy a zöld pacsi.
2016. aug. 1. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!