Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4? hogy nyerhetném...

Colour B4? hogy nyerhetném vissza az eredeti hajam?

Figyelt kérdés
középbarna hajam volt,majd 3 éve befestettem vörösre..voltam minden árnyalatú,de most inkább világos vörös(kicsit pirosas).én okos,tegnap vettem világosbarna hajfestéket mert meguntam a vöröst,és olyat szeretnék..nos,elég érdekes lett a hajam,a teteje világos barna,a többi vöröses.. hivtam ma 2 fodrászt...25 ezer ftét csinálnák meg...ennyit viszont nem akarok adni érte... a colour b4 segíthet?ha igen utána mennyi idő mulva festhetem be a kívánt színre?vagy maradjak a fodrásznál..?

2016. aug. 1. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A colour b4 nem oldja meg a gondod, a hajad normálisan egy színbe kell hozni, ami azt jelenti keverni kell a különböző részekhez különböző árnyalatú festéket, talán szőkíteni is kell előtte. Otthon ez nem fog menni ha nem értesz hozzá. Menj fodrászhoz.
2016. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos csak a lenövést fogta be a festék. Ha megengedheted magadnak anyagilag (3000Ft jobb mint a 25) akkor mindenképp próbáld ki a Colour B4-t! Én többször is használtam, eddig mindig bevált. Használata után azonnal újrafestheted a hajad. Ha megfogadsz egy tanácsot festéket vagy inkább színezőt csak azután vegyél miután elolvastad a használati utasítót!
2016. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!