Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Almaecetet és csalánteát...

Almaecetet és csalánteát akarok kipróbálni a hajamra de ez nem fogja kiszárítani? És mehet a fejbőrre is vagy csak a hajra?

Figyelt kérdés
Főként azért akarom hogy könnyebben fésüljem és szebb legyen de úgy tudom kicsit gyorsabban is nő a csalántól. Ez igaz? A felhasználását tudom hogy hajmosás után kell leöblíteni velük a hajamat és hogy ennek meg kell száradni a hajamon. A válaszokat köszönöm.

2016. aug. 2. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

az almaecet szuper rá, egy időben én is használtam csak aztán elfogyott és elfelejtettem még újra venni :D és mehet fejbőrre is.

én ugy csináltam hogy vettem egy nagy üveggel felét átöntöttem másikba és felhígítottam vízzel hogy ne legyen olyan erős az illata aztán hajmosás után ráöntöttem de a szemedbe ne menjen, és kész :D ha erősnek tartod az illatát akkor utána még vizzel öblítsd át de én nem öblítettem, kis idő után elillan az illata

2016. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!