Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek hajegyenesítő...

Van valakinek hajegyenesítő fésűje? Jobb mint egy sima hajvasaló? Véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Nekem nincs olyan göndör hajam de sokkal jobban szeretem és szerintem nekem jobban is áll az egyenes haj. Egyenesre szárítással próbálkoztam már de a hajam sose marad attól egyenes. Hajvasalóval egyenesítem de most nézegettem ezeket a hajegyenesítő keféket. Ha valaki esetleg használta már és leírná a tapasztalatait/véleményét azt nagyon megköszönném.

2016. aug. 3. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A beszárítás hatásosabb, tartósabb, ha neked az sem megy akkor a fésűvel sem érsz semmit. Mindenhez kell egyenesítő, hővédő, fixáló szer is.
2016. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van, dafni márkás. Nagyon göndör és viszonylag száraz a hajam, mindenfele áll, mikor megszárad (nem szoktam hajszárítóval szárítani, mert csak rosszabb). Az egyemesítés sokkal gyorsabb mint a hajvasalóval, viszont nem olyan alapos, utána kicsit visszagöndörödik (lehet csak a makacs hajam miatt). Tapintásra olyan mint a vasalás után, nekem semmi extra, viszont nem töredezik a hajam vége, ami egy óriási plusz. Hetente kb 2x használom, de elégedett vagyok vele. Ez a 8000 Ft-os kategória, van olcsóbb is, anyumnak 3500-ért rendelt a párja és kipróbáltam azt is, ugyanúgy bevált. Szóval szerintem megéri
2016. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. köszi de tudom mi kell a hajegyenesítéshez

2. köszönöm szépen ez sokat segített

2016. aug. 12. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi ez engem is érdekelne de a válaszom megkaptam már a egyik komentelőtől(nem a kérdező vagyok) :) viszont nekem is nagyon göndör a hajam, s miután megmosom a felső rövid szála össze vissza állnak s csak 2 nap után lapulnak le szépen maguktól s akkor ezzel jobb lenne ? mert nagyon védeném ezt a hosszú hajat ezért nem is haj vasalóz-tam eddig s ápoltam :) 20/f ha nem olyan fura ha fiuként megyek ebbe a irányba mert sokszor zavar ha nagyon göndör O.o
2016. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!