Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alig kezelhető szálkás férfi...

Alig kezelhető szálkás férfi hajam van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18-éves Fiú vagyok úgymond a hajam a mindenem szeretem ápolni, formázni de a hajtípusom nagyon meg nehezíti a dolgomat ugyan is szálkás göndör alig kezelhető és elől nagyon sok baba hajam van amimek eléggé furcsa formája van. Nem is hullámos nem is göndör hanem ilyen össze vissza minden baja van szegények pedig csak akkor vasalom amikor tényleg nem tudom úgy formázni de akkor is alig vasalok rajta át megyek rajta egyszer aztán kész.

[link] Ez a link hasonlóan hordom a hajam de nincs ilyen szép és egészséges!

Heti 3 szor mosok hajat.

Haj mosás után teszek rá hajbalzsamot.

Tapintásra annyira puha és szépnek tűnik de amikor bele nézek a tükörbe akkor fuh nem jó :/

Hogyan tudnám ki egyenesíteni?

Hogy lehetne olyan szép és egészséges hajam mint ami a linken látható?



2016. aug. 5. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mutass róla képet, arc nélkül aztán hátha beljebb leszünk 😉
2016. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van A felső csak sima fésülés után

Az alsó beszárítás után

2016. aug. 5. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj hajlakkot vagy zselét és azzal állítsd be.
2016. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!