Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mégis mit kellene a hajammal...

Mégis mit kellene a hajammal tennem, hogy ne legyen szálkás, szépen, tincsekben álljon?

Figyelt kérdés

A hajam ilyen göndörös-hullámos fajta, az a problémám vele, hogy sokszor nagyon szálas lesz, szétállnak a szálak, nem szépen tincsesen. Alapvetően szép göndörre szárad meg magától/ha befonott hajjal fekszek le aludni. Reggelre mindig olyan a hajam, mint a képeken, de x idő után ilyen szálas lesz nagyon.

Azt szeretném, ha így állnának a tincseim (nagyjából) mindig, felkelés után is:

[link]

[link]

[link]

[link]

Tehát szép tincsekben.


Ehelyett nekem általában ilyen lesz x idő elteltével:

[link]

baloldali: [link]

[link]

[link]


Tehát nagyon "összeáll", "tömör" lesz, ilyen szálas nagy massza lesz a kezdeti, szép tincsek után.


Mit használjak reggelente, hogy szépek maradjanak? Tudtok valami BEVÁLT szert javasolni?


A ricinusolajat nagyon nehezen tudtam kimosni a hajamból, a kókuszolaj egyáltalán nem használt, nem selmyes lett tőle a hajam, hanem fura tapintású...



2015. nov. 21. 20:44
 1/2 anonim válasza:
Lassan 4 évvel később nem tudom mennyit érsz vele, de a víz mindig segít rajta, mármint az én hajamon mindig. Permetezd meg reggelente vízzel, mert hajat mosni minden reggel túlzás lenne.
2019. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igazából részben az volt a baj, hogy a göndör-hullámos hajamat az eddigi fodrászok agyonritkították, részben pedig az, hogy nagyon száraz, ezen pedig egy jó leave-in kondícionálóval lehet segíteni, meg egy nagyon hidratáló mélyápolóval.

2019. aug. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!