Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A leírásban található gyantát,...

A leírásban található gyantát, hogy melegítsem?

Figyelt kérdés

Rakjam egy pohárba vízzel és úgy mikróba, vagy önmagában, minden nélkül is berakhatom? (Bár szerintem az utóbbi nem jó ötlet)

[link]



2016. aug. 5. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel 2000 ft-ért melegítőt és kész. Semmi értelme mikrózni, mivel az nem melegít egyenletesen, megégetheted a bőröd, de ha simán csak melegebb a gyanta mint kéne az is káros lesz a bőrre, ami miatt pigmentálódhat... Vízben meg főleg ne rakd mikróba...
2016. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek a gyantához (most vettem először), de miért nem szabad vízben belerakni?
2016. aug. 5. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem marad benne a vízben, kiesik és minden csupa gyanta lesz, aztán dobhatod ki az egész mikrót... ne melegíts benne gyantát sehogy. Ha nem akarsz melegítőt venni akkor meg használj tégelyes/konzerv/gyöngy gyantát. Azt lehet tűzhelyen melegíteni. Cukorgyantát is főzhetsz, azt is lehet.
2016. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amikor én kezdtem akkor duncos üvegben raktam be a mikróban, tele vízzel

persze óvatosan vedd majd ki mert nagyon forró. amíg gyantáztam akkor is törölközővel kellett megfognom a gyantát, szóval óvatosan

a gyantának meg baja nem lesz

2016. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!