Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A koreai idoloknak hogy lesz...

Nevem Panni kérdése:

A koreai idoloknak hogy lesz ilyen a bőrük?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, kezeléseket kapnak debüt előtt. De szeretnék erről többet tudni.

2016. aug. 6. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Milyen ilyen? Normális bőrük van amire egy kiló sminket kennek. Anélkül nem tökéletesek közel sem.
2016. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Smink nélkül is szinte tökéletes a bőrük. Nagyon sokat foglalkoznak vele.
2016. aug. 6. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
leginkább azért mert nagyon védik magukat a naptól. ezt úgy értsd, hogy még otthon is naptejjel kenegetik magukat, vagy ha vezetnek, kesztyűt húznak a kezükre, hogy még úgy se érje nap. és persze egészségeseket esznek, meg ugyanúgy használnak krémeket.
2016. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Kit láttál már smink nélkül? Mert én még egyet sem láttam aki tökéletes lenne, mindenkinek vannak pórusai, hibái is. Ez persze photoshopolt képeken nincs jelen... de ettől még nem ez a valóság.
2016. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem képekre, hanem videókra gondoltam. Van amelyikben nulla smink van rajtuk.
2016. aug. 6. 20:17
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Amit te nulla sminknek látsz az kb 3 réteg alapozó. Anélkül egy sztár sem lép utcára ugyanis. Szóval ez a kezelés amit keresel, veszel te is egy jó alapozót és gyönyörű bőröd lesz azonnal.
2016. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, hohy ki ismer azsiaiakat, vagy a tarsadagaban olyan embeteket, akinek alapbol nagyon tiszta arcboruk van, mert vannak. Nem kell smink noknek sem, hogy szepvarcuk legyen, hogy tokeletesen homogen legyen, hogy megcaz arnyekok se latszanak, vagy eppen hogy feher legyen biztos kell smink..
2016. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nincsi olyan hogy ők nulla sminkkel jelennek meg.Hidd el.Nem rosszindulatból mondom, de sztárok is mikor kiteszik hogy #NoMakeupSelfie akkor is van rajtuk smink csak olyan jó minőségű az alapozó , hogy nem tűnik fel ,hogy nem a saját bőrük.És ezeket a fiúkat meg ahogy láttam képeken szeretik is sminelni.
2016. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Mindenféle krémet használnak. És itt nem sminkekre gondolok.


Az életmódjuk már önmagában elég hozzá. A rengeteg vízfogyasztás (a te 3-3,5 litered egy nap sehol sincs hozzájuk képest) folyton felfrissíti a szervezetüket. Az uborkapakolást nem viccből találták ki. A rengeteg Nivea krém (az utóbbi 5-6 évben odakint nagyon népszerű lett ez a márka) is megteszi a hatását, ha már régóta használják. Ahogy írta más is, védik magukat nagyon a naptól. Az étrendjükben olyan dolgok szerepelnek amikről tudják, hogy nem fog kipattogást, vagy bármit is okozni.

2016. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 12. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!