Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
A hajam természetesen elöl hullámos, hátul majdnem egyenes.. kiegyenesíteni lehetetlen. Hogyan formázzam a mindennapokra? Milyen frizurát ajánlotok? Jelenleg egyenesre van vágva és kb 5 cm-rel váll alá ér. Az arcformám ovális. A göndör és a hullámos is jól áll elvileg, nem szeretném minden nap hőkezelni. A válaszokat előre is köszönöm.
2016. aug. 8. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg fajta fonás van amit éjjelre csinálhatsz magadnak és mind más-más végeredményt nyújt. Próbálgasd ki őket.

Illetve vannak ilyen hajpántos, zsebkendős hajgöndörítési technikák.

Keresgélj hőmentes hajgöndörítés címszóval a googlen.

2016. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen éés ami nekem nagyon bejött és nagyon jól nézett ki (tiszta olyan mintha begöndörítenéd hajsütővassal) az a hajpántos technika. Nagyon szép a végeredmény. Este a NEDVES nem vizes csak nedves hajadat rátekered egy hajpántra. Itt egy videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=QfbZSLE5xrw (nem profi de ezt találod ha rákeresel)

De én nem szárítottam hanem aludtam rá egyet és szerintem úgy a végeredmény is jobb. Érdemes kora este megcsinálni hogy reggelre biztosan megszáradjon mert ha nem sikerül neki akkor szétmegy. De nekem jól tartotta egyébként. Ja és nem kell hozzá feltétlen hajpánt hanem csinálhatsz harisnyanadrágból is.

Remélem segítettem :D

2016. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!