Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal kezelhe...

Mit kezdjek a hajammal kezelhetetlen?

Figyelt kérdés

18 éves fiu vagyok és szeretem a divatot követni (de nem viszem túlzásba) Amikor meg mosom akkor tök jó és kezelhető félszárazon.. de amikor meg szárad akkor valami borzalom össze vissza áll sose úgy ahogy kellene a haj végek össze visza kunkorodnak.. rendszeresen ápolom a hajam haj balszam, haj olaj drágább sampon stb. próbáltam vasalni de az se jött be és nem tudom hogy mit csináljak vele.úgy látszik mintha töredezett lenne pedig nem ilyen szálkás vagy hogy is mondták nekem. Valami ötlelt vagy tipp hogy mit kezdjek vele?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 9. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszárítás? Levágás, megnövesztés? Vagy más fazon?
2016. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt konkrétan nem értem mire írod! De egyébként most növesztem egy picit!
2016. márc. 9. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra írom, hogy próbáld ki valamelyik(ek)et :DDDD

Kezelhetőbb lehet tőlük. Bár ha szálkás, akkor nem hiszem, hogy a növesztés jó ötlet... Bár, ki tudja. Egyébként vannak csodaszerek. Nekem például a folyékony selyem rengeteget segített.

Meg teljesen máshogy néz ki a hajam, ha engedem, hogy magától megszáradjon mint hogyha megszárítom. Meg az se mindegy, hogy hogyan szárítom meg. Most általában egyenesre szárítom.

2016. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tippeket!:DD
2016. márc. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!