Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A aknesol (gyógyszertárban...

A aknesol (gyógyszertárban vásárolt) termék mennyire jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám megvette nekem ezt a terméket, a pattanásokra.

Az szeretném kérdezni, hogy ez kinek mennyire, és mennyi idő után vált be?

A gyógyszertárban dolgozó hölgy, azt mondta, hogy jó.



2016. aug. 9. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
semennyire nem jó, csak szétszárít, aztán meg kenheted a bőröd, hogy ne nézz ki úgy, mint aki éppen oszlik.
2016. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején nagyon bevált. Egy ismerős ajánlotta, én kérdeztem, hogy mitől ilyen szép tiszta az arca. Azóta sok idő eltelt, kár nincs rá szükségem, de régen nagyon nagy hasznát vettem.
2016. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen én is használtam, a sárga dobozos fajtát. Azóta van új kiadása, nem tudom, hogy az összetétele változott-e de a régi nekem nagyon bevált. A hátam kb. úgy nézett ki, mint egy pizza, ez a cucc sokat segített rajta. Viszont az arcom érzékeny volt rá, kipirosodott, így oda nem kentem.
2016. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bal arcomon egy kellemetlenül nagy - bár nem óriási - vörös pattanás keletkezett, amire ellen nem használt, és akkor megvettem az Aknesolt a közeli gyógyszertárban. Már 3 nap után érezhetően zsugorodni kezdett a "dudor", és ma a 6. napon már alig látszik.
2018. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!