Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám hátra "szoktatni...

Hogyan tudnám hátra "szoktatni" a hajam?

Figyelt kérdés

Májusban elkezdtem növeszteni, most lett olyan hosszú, hogy jól néz ki ha hátra felé állítom. Sajnos ( illetve szerencsére, csak ebben az esetben sajnos ) elég erős a hajam, kiló zselé vagy másfél liter víz kell hozzá hogy megálljon. Persze ahogy növesztem, úgy egyre könnyebb lesz hátra állítani, de az még hónapokig eltarthat.

Hogyan tudnám a hátra álláshoz "szoktatni" a hajam? Hogy több ideig maradjon hátra állva.


2016. aug. 9. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg amikor vizes, hátra száríthatnád. Úgy értem, hogy beállítod és miközben fésülöd hátra, megszárítod. Akár lehet venni nehezen kezelhető hajra való samponokat, az nem tudom mennyit érne, de lehet, hogy hatásos... Bár még sose próbáltam. Hajrá! :)
2016. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!