Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok természetes szappant...

Tudtok természetes szappant ajánlani pattanásos hátra?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam a Manna teafaolajos szappant. Az arcomon tényleg levitte a pattanásokat de a hátamon nem használ semmit. :( Itt a nyár és nem tudok atlétába lenni vagy strandra menni mert szégyellem! Voltam már bőrgyógyásznál is de azok a kenőcsök semhasználtak.

2016. jún. 8. 19:33
 1/4 anonim válasza:
Szia. Mikor fürdesz, a hátadat sima baba szappannal mosd meg, ne tusfürdővel mert az hidratál, tehát zsírosít is.. ha otthon vagy akkor hagyd szabadon, hogy tudjon levegőzni és ne izzadjon be.. DE, van egy olyan készítmény, hogy fekete szappan..he ezt megveszed, akkor a baba szappan helyett ezt használd az érintett területeken.. ez orvosi aktív szenet tartalmaz.. az én arcom is nagyon durva volt, de ez a szappan segített, ugyh szerintem vegyél egyet és használd min. 1 hónapig, aztán meglátod, h van e változás, de szerintem tuti jobb lesz.. :) azt hiszem max 800 ft.. de lehet hogy 400 ft.. valahogy így.. szóval nem egy nagy összeg, egy próbát megér :)
2016. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fekete szappant. Általában én is teafásat használok, de ha valami durvább jön ki akkor a fekete szappan a megoldás.
2016. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp veszek egyet :)
2016. jún. 8. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Utóbbi jóval hatásosabb nálam.

2016. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!