Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan a hajam mint a gumi...

Olyan a hajam mint a gumi mitől lehet ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

festem a hajam(feketével) és mikor hajat mosok meg amúgy is a hajam mikor meghúzok egy szálat olyan mintha befőttes gumit nyújtogatnék azaz: vagy 5 centit nyúlik még a hajam és csak azután húzódik ki nem tudtok erre valami módszert? vagy valami tanácsot, esetleg hogy mitől lehet?

ezzel kapcsolatban bármire válaszolok még ha szükséges

csak félek =(

előre is köszönök mindent!

16/l


2010. ápr. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
azt hallottam,hogy a fekete festék rosszat tesz a hajnak,de nemtudom,mert én nem festem a hajam
2010. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom :S de ilyenről még nem hallottam :S hogy "gumi állagúvá tenné"
2010. ápr. 18. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem akkor volt ilyen mikor leszívattam és befestettem vörösre.rohantam a fodrászhoz h ez mégis miért és mitől? azt mondta h egy idővel jó lesz csak megterhelte a fejbőröm és a hajam a szívás plusz a festés.azóta már persze jó de már nem vagyok vörös kb 2 havonta váltogatom a barnát meg a melírt de már nem ilyen:) ha nem múlik de akár már holnap is menj el a fodrászodhoz és mond meg neki h ilyen a hajad hátha van rá valami balzsam vagy akármi :)
2010. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A haj főleg proteinből áll, annak a hiánya is okozhatja. Eszel húst és tojást?
2010. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a hajfestéstől van. nekem a szőkítéstől nyúlott. ez normális, kell rá balzsam, és óvatosan kell fésülni, és nem rángatni :D
2010. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ^^


és eszem húst :D

2010. ápr. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!