Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha először szeretném hajszínez...

Ha először szeretném hajszínezővel beszínezni a hajam, olyan színezővel ami max.8 mosásig tart, mit ajánlanátok? Csak hajszínezővel lehet-e az alaphajszínnél világosabb árnyalatot elérni? Vagy csak sötétebb színben gondolkodjak?

Figyelt kérdés
a hajam kb. középbarna,vállig érő és életemben nem volt még se színezve se festve! Teljesen ki lehet mosni a hajból vagy valami kis szín mindig marad?(színmaradást lehetőleg nem nagyon szeretnék!) Tapasztalatokra,tanácsokra lenne szükségem! Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!!!

2016. aug. 11. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A tasakos johanna hajszínezőket ajánlanám, amik a 100-as boltokban vannak. Teljesen ki fognak kopni. De az alaphajszínnel megegyező vagy sötétebb árnyalatokat próbálj. Ezek egyáltalán nem világosítanak. Én a csokibarnát és a padlizsánt próbáltam belőle, bár én festett barna hajon, 2 festés között.
2016. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még a lenövés is érdekelne!(van-e,ha igen mekkora észrevehető-e,stb...) Milyen állagú kimosható színező ajánlott,stb...és hasonlók érdekelnének!! Köszi!
2016. aug. 11. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek nincs ideje lenőni, még azelőtt kikopik a hajból. Max 2-3 mosást bír csak ki. A 24 mosásig tartó hajszínezőket viszont nem ajánlanám mert az sose kopik ki, rosszabb mint a festék, pl a palette.
2016. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amit írtam az kis tasakban van, vállig érőre kell 2 tasak is, nem kell hígítani, csak felkened escsettel a hajadra, és rajtahagyod egy darabig, utána hajat mosol, meg előtte is mivel vizes hajra kell kenni.
2016. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!:)
2016. aug. 11. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Kipróbáltál valamit?

Mert amit az első írt, a százasbolti, az egy nagy f*s.

Nekem is középbarna hajam van, inkább világosbarna.

A padlizsánt vettem meg, ami a tasakon sötétlila.

2x próbáltam meg, az eredmény egy nagy semmi.

MIntha simán hajat mostam volna.

A hajszínem semmit nem változott.

2016. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!