Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egyenesre vagy...

Szerintetek egyenesre vagy pedig "v alakban" vágassam le a hajam? Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Hosszú, derék alá érő egyenes hajam van. A végéből szeretnék vágatni, a töredezett részt mindenképp, de még gondolkozom rajta, hogy picit többet is vágatok belőle. Nem szeretnék rövid hajat, maximum mellig, mell alá érőre vágatnám le, annál rövidebbet nem szeretnék. Legutóbb egyenesre lett levágva. Szerintetek melyik változat a szebb? Ha találok jó képeket, akkor majd linkelek, de remélem így is érthető, hogy mire vagyok kíváncsi.
2016. aug. 16. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem v alakba+fokozatosra:)
2016. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ilyen tetszik: [link]

Aminek soha nem látszik a végén hogy most volt vágva.

2016. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem az egyenes jobban tetszik. Nekem is olyan van, bár az enyém rövid.
2016. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!