Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fru fru-t szeretnék vágatni...

Fru fru-t szeretnék vágatni magamnak, viszont a suliban nekünk mindennapos tesink van, vagyis fel kell kötnöm a hajam. Ha viszont a fru fru-t nem fogom fel futás közben égnek állna, ami jó hülyén néz ki. Hogy fogjam fel a hajam?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elcsatolni mert az szintén idiótán néz ki, illetve a hajpánt akkor nem jó ha bukfenc vagy talajgyakorlatok vannak mert nyomja a fejem. Valami tipp?

2016. aug. 16. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesi órán tök mindegy. Csatold oldalra. Most nincs fru frud, most se lóg semmi a homlokodba, gondolom most sem nézel ki hülyén.
2016. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajpánt van puha is vagy ami csak sima anyag. De azt sem értem miért állna az égnek ha hagyod simán... sok lánynak van nálunk is frufruja, senki nem csatolja meg semmi, és nem áll összevissza tesi közben sem.
2016. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az égnek állást úgy értettem, hogy futás közben pl ugye ahogy jön az arcomba a szél/levegő akkor de köszönöm
2016. aug. 16. 17:28
 4/4 anonim válasza:
Nekem is fru frum-m van de hidd el futás közbe senki nem fogja nézni h áll a hajd mert ha te futsz akk gondolom az osztálytársaid is max a tanár tudná nézni de sztem őt a legkevésbé érdekli hogy hogy áll a te hajad.
2016. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!