Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenki aki ezt olvassa...

Mindenki aki ezt olvassa írjon felvételire készülök káros hatással van-e a szívre a mindennapos 2000 méter időre futás?

Figyelt kérdés

2000 métert kell futni hétfőn időre.Futásba nem vagyok profi hosszútávon csak rövidtávú futásnál.

Na most Hétfőre kaptunk időpontot,hogy akkor kell felvételizni.Ezt tegnap mondták,és nem számítottam rá, tehát felkészülni sincs időm szinte.De tegnap futottam a sportpályán 2000 métert. 5 kör a pályánkon.Az utolsó két körnél már annyira lihegtem mint egy kutya.10 perc 20 másodperc alatt futottam le... tehát ez kevés...ez kb 10 pont vagy 11 a felvételin. 07:30 alatt aki lefutja az maximális pontot kap, na most én szeretném minimum 9 perc alatt lefutni...bár tegnap is csak 10:20-ra sikerült és nagyon kifáradtam, pedig sportos vagyok, zsír semmi.Mennyire káros a szívre ha ma is futok 2000 métert?Törekszem a jobbra, szerintetek mehetek?



2013. jún. 21. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
pihenõnapot mindenképpen tarts, amúgy nem káros, a szívnek pont, hogy jót tesz a futás, a 2000 méter meg nem hiszem, hogy hosszútáv lenne.
2013. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ma is futhatok 2000 métert? Kicsit most meghúznám jobban.
2013. jún. 21. 09:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz volt válaszolni rá mi?fél nap is kevés volt hogy megtedd, na mindegy én mentem futni...
2013. jún. 21. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
az ösemberek általába napi 20 km futottak 2 km nekik olyan volt mintha elfutottak volna a sarokig ugyhogy nyugodtan futhatol 2 kmert 1 nap.
2013. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!