Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudna mutatni valaki eredeti...

Tudna mutatni valaki eredeti (nem festett) kékesfekete hajról egy képet?

Figyelt kérdés
Olvastam már regényben, hogy a szereplőnek kékesfekete volt a haja, de még soha nem láttam ilyet eredetiben. Valahol pedig olyat is olvastam, hogy ezt "brandenburgi feketének" is nevezik, mert azon a vidéken gyakrabban előfordul. Ezt is furcsállom. De azt már sajnos nem tudom honnan vettem ezen információt, mert elég régen volt.Tehát azt szeretném kérni, hogy mutasson valaki egy ilyen hajszínű emberről képet, tehát nem festett, hanem eredeti kékesfekete hajszínűt. Ha esetleg nem tudtok mutatni, de ismertek ilyet azt is írjátok meg. Köszönöm!:)

2016. aug. 18. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredeti, igazán fekete hajuk az ázsiaiaknak van, de ott se hiszem hogy kékes árnyalatú. Az már nem természetes.
2016. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az afrikaiaknak, araboknak, indiánoknak is fekete hajuk van, de európaiaknál is van természetes fekete haj, különösen Dél-Európában.
2016. aug. 25. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem létezik természetben, most utána néztem de csak annyit találtam hogy állítólag észak-amerikai indiánoknál előfordul de az is nagyon ritka. Nekik is általában meleg árnyalatú a hajuk.
2016. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!