Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele vagyok striákkal? 15L

Tele vagyok striákkal? 15L

Figyelt kérdés
A mellemen vettem észre először, az nyilván a növés miatt... Már kifehéredtek, de még is az a rengeteg sáv rajta :( a csípőm,de főleg a belső combom kész katasztrófa... Nem vagyok vékony, de kövér sem, nem híztam hirtelen öt tíz kilókat.. Ma is észrevettem egy új striát a lábamon, majdnem elsírtam magam... Azt néztem, hogy senkinek nincs ennyi max szüléstől vagy passz.Direkt figyeltem néha és senkin semmi, tökéletes bőr. De jó. Hihetetlen, nem hízok, nem növök és reped a bőröm szanaszét. Eddig tetszett az alakom, van egy pici felesleg, de tök arányos, meg formás vagyok, de gondoltam fogyásra. Félek, hogy az is mindegy, vékonyabbként is szakadna szét a bőröm.. Valahogy nem lehet megerősíteni a bőrt, megelőzni ezt a dolgot? lehet bután hangzik, csak érdekel. Önbizalmam semmi...
2016. aug. 18. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Edzés a lelke mindennek. Illetve lehet kapni striák elleni krémet, barátnőmnek sokat segített.
2016. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos semmivel sem lehet eltüntetni. Majd idővel elhalványodnak és nem lesz feltűnő.

Sok mindenkinek van, csak annyira közelről ritkán látunk másokat, hogy lássuk.

A hirtelen növekedéstől sok mindenkinek van. Nem kell ehhez kövérnek lenni. Én nagyon hirtelen nőttem. Már 7-8-os koromban akkora voltam, mint felnőttként. Mindig vékony voltam, sportolok, szóval nem ezen múlik. Most már nem nagyon látszanak egyébként. Szóval te is barátkozz meg vele, nem vagy egyedül, tényleg szinte mindenkinek van.

2016. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embernek van, nekem pl.a hasamon, pedig 45 kg vagyok ja es melle meg a combom hatulja es a fenekem is narancsboros. Sajnos genetika, van, akinek mar fiatalon elojon :(
2016. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hidratáld a bőröd minden nap. Sport, edzés, egészséges életmód.

De amúgy nekem is sok striám van, húgomnak is, csak épp nem látszik mert olyan fehér a bőrünk is.

2016. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van a fenekemen,szinte az egész,nagyon elkeserít,hogy pl. strandra is hogy menjek így... :/ Még a térdemnél is találtam, tudom mennyire rossz érzés. Nem tudom mit lehetne tenni. 1. válaszoló nem tudod a krém nevét? Esetleg milyen testmozgással lehetne a fenéken feszesíteni a bőrt?
2016. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!