Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász elcseszte a hajam....

A fodrász elcseszte a hajam. Vannak olyan hajnövesztő módszerek, amelyek beváltak nektek? Nagyon nagy segítség lenne ha leírnátok

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:) Már kétszer elbőgtem magam amikor megnéztem a hajam a tükörben, nagyon nevetségesen nézek ki. Arra is kíváncsi lennék hogy nektek mennyi idő után látszódott a változás? Bármilyen tapasztalat érdekel a haj növekedésének serkentésével kapcsolatban:')

#haj #hajnövesztés #úgynézekkimintegyseprű
2016. aug. 18. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyes táplálkozás elviekben azt olvastam sokat segít(olvass azért utána), illetve én argánolajat használtam és használok most is a hajamra, és okés. Semmiképp ne vasald gyakran, használj hajvédőt, csak ha muszáj akkor szárítsd, és akkor se a meleg fokozaton... Hirtelen csak ennyi. Ja és ne gumizd össze, hagyd leengedve.
2016. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Panthenol hab(égési sebekre).Ezt szoktam beledörzyölni a fejbőrbe,1-1,5 órára,az alját olívaolajozom.Rozmaringolaj+ricinusolaj kombó is jó lehet.Belsőleg C vitamin (paprika),sárgarépa,olajos magvak.Tapasztalat,mert ugyanez a bajom.Elöl rövidebb,mint kéne ráadásul 2-3 cm különbség van a két oldal közt,össze-vissza áll,elvékonyodott tincsekkel.

Elegem van a fodrászok nagy részéből,magamnak fogom vágni.Gyorsabban nő ezektől,mint előtte.Ja és fejbőrmasszírozás.

Sok sikert!28

2016. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Kipróbálom amiket írtatok, remélem így nekem is kicsit jobban fog nőni

2016. aug. 22. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden belülről hat. Nem elég ha kivülről ápolod csak. Multivitamint szedj többet mint ami rá van irva, nyugodtan. C vitamin plussz bevitele. Ha ki van üresedve a szervezeted akkor minek a pakolás és ápolás. A haj halott nem élő szerv csak a hagymáig. Inkább fogd össze mert a háton való surlódás töri.
2016. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a tanácsot, megfogadom :)

És a hajgumi nem töri a hajat? :O

2016. aug. 28. 14:22
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én is úgyanígy jártam..Nekem úgy megritkították a hajam,hogy konkrétan alul nem volt/hiányos. Copfom sem volt, undorító volt az egész, mindez kb 1 hónapja.

Nálam ez vált be,lekopogom,de eddig elégedett vagyok,már kicsit tömöttem a hajam és a copfom is dúsabb,hosszabb. Persze csodát 1 hónap alatt nem lehet várni,de elég szépen javult ahhoz képest amilyen volt.


Én minden hajmosás előtti éjszaka a fejbőrömbe felmelegített ricinus + kókuszolaj mixet masszírozok.

A hajvégekre panthenol spray-t fújok. Erre rámelegítek hajszárítóval, hogy az egész fejbőröm átmelegedjen, majd húzok rá egy télisapkát.


Hajmosáshoz Alpecin C1 Koffein sampont használok,nem olcsó, 2000 Ft,de tényleg alig kell belőle,iszonyat jól tisztít,habzik.

Én 1 hónapja vettem aznap ahogy kijöttem a fodrászatból, és még mindig a fél flakon megvan,pedig egy héten 2x mosok hajat, ritkább esetben 3x, és én mindig több sampont használok,mint kéne a majdnem mellig érő hajamra.

(Igyekszem kihúzni a hajmosást,mert a túl sok nem tesz jót neki,ha megyek valahova hétvégén,muszáj egy 3.mosás,de hétköznap a szárazsampon + copf a megmentő)


A balzsamom szilikonmentes,Yves Rocher. A Balea-t imádtam,de a koffeines samponjától korpás lett a hajam,így inkább hanyagoltam. Az Alverdét tudom még ajánlani,ha nincs a közeledben ilyen márkabolt.


Hajvégápoló: szárítás előtt vagy után mindig használok,egyébként hagyom,hogy magától száradjon meg a hajam. Nem vasalom/ göndörítem. Nehéz,de a cél szentesíti az eszközt :) Szóval Revlon Orofludio. Ez is drágább,de már lassan 1 éve megvan a legnagyobb kiszerelés, és a negyede fogyott el. Az elején napi szinten használtam.Elég tömör olaj,nagyon kevés kell belőle,de a hajat egyáltalán nem zsirosítja, az illata isteni,imádom!


Vitaminok!!! Elengedhetetlen,hogy a hajat belülről is tápláljuk. A fejbőrön keresztül nem szívódnak fel hatóanyagok úgy,mint a szervezeten belül.

Amit én használok:

- Das Gesunde Plus Haar Vital, napi 2 szem

- Müllerben található kovaföld kapszula,sajnos pont most fogyott el,így nem tudom a nevét,de pirosas volt a csomagolása vagy a betűk :) Ebből napi 3 szem

- Dr Chen Haar Revail kapszula, napi 2 szem

2016. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm szépen, akkor a hétvégén be is vásárolok ezekből :)
2016. aug. 31. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!