Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Braun Silk-épil 5180 epilátor?

Braun Silk-épil 5180 epilátor?

Figyelt kérdés

Braun Silk-épil 5180 epilátor vélemények?

Régi Braun epilátorom helyett szeretnék venni újat, mert már nagyon leharcolt szegény, kb 10 éve nyúzom, elhasználódott, nem húzza ki már a szőrt, nagy részét csak eltépi, így muszáj váltanom.:)

A Braun Silk-épil 5180-ra gondoltam, ahogy nézegettem az korszerűbb epilátorokat, ez az ami nekem talán a legjobb lenne, ennyit tudok most áldozni rá. Nem tűnik rossz kis gépnek, 40 csipeszes, van rajta világítás ami hasznosnak tűnik, és hálózatról üzemel, ami nekem nagyon jó, nem szeretnék akksisat.:)

Nektek mi a véleményetek erről az epilátorról? Megéri megvenni? Van itt esetleg olyan, akinek ilyen vagy ehhez hasonló Braunja van?:)

Előre is köszi a válaszokat!

[link]



2016. aug. 19. 00:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!