Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyikkel érhetnék el sötétbar...

Melyikkel érhetnék el sötétbarna, feketés hajszínt? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hónapja festettem be a barna (szőke tincsekkel tartalmazó hajamat) henna hajfestékkel [link] ezzel is a legsötétebbel színnel


DE, a szőke tincsek világosbarna színűek lettek a hajam meg vöröses-sötétbarna ami egyáltalán nem tetszett


arra lennék kíváncsi ha henna-indigóval VAGY kémiai festékkel festeném be a hajamat melyikkel érhetnék el sötétebb hajszínt továbbá ha kémiaival festeném rossz lenne a hajamnak? Olvastam a hennáról de elvileg ha nem tartalmaz semmilyen kémiai dolgot akkor nyugodtan festhetem kémiai festékkel.


Meg ez az indigó hamar kikopna, mint a kémiai?

Mennyibe kerülne a hennával együtt az indigó?


Normális válaszokért HÁLÁS lennék!



2016. aug. 19. 15:42
 1/2 A kérdező kommentje:
De amúgy már nem olyan vöröses barnás...inkább normális barna ez azt is jelentheti,hogy már valamelyest lenőtt a henna?
2016. aug. 19. 15:45
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy ilyesmi színnek nagyon örülnék


[link]

2016. aug. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!