Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj (ha egészséges, és még...

Luna0026 kérdése:

A haj (ha egészséges, és még fiatal vagyok, és gyorsan nő viszonylag) kb mennyit nő egy hónapban? Hogyan tudom gyorsítani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 09:32
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Kb fél centit nő, de max 1 centit. Nem nagyon tudod gyorsítani, esetleg A vitaminnal, de az A vitamin inkább a haj minőségén javít.
2016. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szőkített, és nem élek egészségesen és havi 1-1,5 cm-t nő a hajam. Szóval egy egészséges haj gondolom kb havi 2 cm-t nőhet. Olvastam is erről valami orvosos weboldalon... meg arról is hogy gyorsítani ezen nem lehet, ha egészségesen élsz akkor maxon nő, ennél jobban nem fog.
2016. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!