Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj, csak én utálom...

Göndör haj, csak én utálom ennyire? 17/L

Figyelt kérdés

Barna göndör hajjal születtem.

Egy ideig nagyon szerettem, hogy göndör hajam van, de mostanában egyre inkább kezdem megutálni.

Hiába növesztem és szeretnék hosszú hajat, egyszerűen nem látszik, mivel a göndör haj folyton összeugrik és így körülbelül váll alá ér.

Amiatt sem rajongok érte, mert manapság inkább csak hosszú, egyenesre vasalt lányok futkorásznak az utcákon és emiatt azt érzem, hogy kilógok a sorból, más vagyok.

Egy ideig vasaltam és sokkal több önbizalmat adott, de már tovább nem merem, mert félek,h teljesen tönkreteszi.Egyébként rengeteg mindennel ápolom és vitamint is szedek rá.

Hiába mondják mások, hogy mennyire gyönyörű, mégis úgy érzem, hogy nem csak nekem, a fiúknak sem jön be.


2016. aug. 23. 17:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Teljesen megértelek.Énis nagyon utálom és énsem merem vasalni.14/l
2016. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm imádja hogy göndör a haja. Egyébként meglehet növeszteni, csak hosszú idő. Azért mert másoknak egyenes a haja ne akarj megváltozni. :) Sok lány szeretne göndör hajat. Tekints rá áldásként. Használj göndör hajra való termékeket "diffúzoros" hajszárítót és akkor, úgymond "szebb" lesz a göndörség a hajadban. (ezt jól megfogalmaztam) Egyenletesebb lesz na. :D
2016. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vasalt hajam, csak simán egyenes... utálom, tucat és mindig lapos. Sokkal szebb a göndör haj. A fiú barátaim is mindig azt mondják hogy a göndör a legszexibb, legnőiesebb... szerintem is így van.
2016. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is göndör hajam van, de nekem pont így tetszik, sőt örülök neki hogy ilyen és nem sima, mint a többségnek.
2016. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Cseréljünk!!!

Én meg pont ezt az egyenes hajat útálom. Nincs semmi tartása.

2016. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Manapság inkább csak hosszú, egyenesre vasalt lányok futkorásznak az utcákon és emiatt azt érzem, hogy kilógok a sorból, más vagyok."


Komolyan beszélsz?? Én pont ezt imádnám benne!

Miért akarsz pont úgy kinézni, mint a többi klón?


A természet sajnos nem áldott meg göndör fürtökkel, sz*r lapos, egyenes hajam van. :c

Ezért nagyon irigyellek.

2016. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is egyenes a hajam, de óóóó, bárcsak göndör lenne!

Örülj, hogy a hajad nem lapul a fejedhez.. :D

És amúgy sem a hossza a lényeg, hanem, hogy szép tartása legyen, egészséges. Az sokkal vonzóbb.

2016. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem is göndör hajam van. Kisebb koromban hajmosásnál kifésültem és beszárítottam, de mindig visszagöndörödött... 10-11 éves korom óta mindig ilyen és nekem tetszik.. Ne úgy gondolkodj hogy kilógsz a sorból hanem hogy különlegesi vagy! Az emberek 80%-a egyenes vagy hullámos hajú.. Te abban a 20-ban vagy!

17L

2016. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekem is göndör hajam van :)

régen utáltam,és csúfoltak miatta,emiatt állandóan felkötöttem. nagyritkán kivasaltam ami 2 óráig tartott és semmit sem ért.

az hogy az utcán sok vasalt hajú lány van,az nem azt jelenti hogy a göndör nem menő.

ma már elképzelni se tudnám magam egyenes hajjal,minden egyenes hajú barátnőm "irígyli".

szerintem különleges :)

21 L

2016. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 istvánka22 válasza:
Szia,16 éves fiu vagyok,nekem is gondőr a hajam de nagyon én js utalom mert nem tudom azt a hajstílust hordani amit a többi fiu barátom,és ugye bár en nem tudok annyit foglalkozn vele hogy vasaljam stb,utálom en is
2018. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!