Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit több, mint egy hónap...

Kicsit több, mint egy hónap múlva 15 leszek.16 éves koromban beszeretném festetni a hajam valami extrémebb színre. Most középbarna a hajam színe. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nekem a pink tetszene, a sulimban engednék is szerintem, csak az a baj velem, hogy kicsit tartok mások véleményétől. Ezért kérlek titeket, hogy írjatok olyan hajszíneket, ami nektek tetszik máson. Nekem ez az élénk sötét rózsaszín tetszik nagyon. A szürke se rossz, csak nekem az a bajom vele, hogy mivel világos szín ezért talán jobban károsítja a hajam (alapbol szerencsére nem törik).

2016. aug. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az extrém hajszínek és mivel fiatal vagy csinálhatsz is pinket. Bár én biztos nem csinálnék magamnak, a természetes vagy egy kis árnyalateltérés mindig a legszebb :) A pink ugyanúgy károsítaná mint a szürke, szerintem ez mindegy.
2016. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kell mások véleményétől tartani? Nem azért veszel ruhát magadnak, hogy másoknak tetszen, hanem azért és olyat, amit szeret. Ez csak egy példa. Milyen hosszú most a hajad egyébként? Egy szürke-rövid párosítás nagyon jól tud kinézni.
2016. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretsz*
2016. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahh, szóval miattunk nézel ki úgy, ahogy? Köszönjük, nagyon cuki vagy.


Viccet félretéve.


Mondd, hogy nem komolyan mondtad, hogy mások véleménye alapján formálod a külsődet.

2016. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mások véleményétől tartasz ne is csinálj semmit. Az emberek sajnos olyanok hogy akármit csinálsz akárhogy, az sose lesz jó mindenkinek. Festheted bármilyen színűre valaki akkor is ki fogja nyilvánítani a nemtetszését. Majd akkor fesd be amikor már le tudod sz*rni mások véleményét
2016. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly láttam egy lányt a strandon, akinek kék és lila volt a haja (olyan jó élénk), igaz rasztában.

De olyan mély benyomást tett rám, hogy ihaj. Nagyon jól nézett ki.:D

Egyébként nekem a pasztell rózsaszín, a szürke, a türkiz, pasztell lila, élénkebb lila,ami nagyon bejövős. De nézz a neten képeket. Rengeteg ötletet találsz majd, és biztosan meglesz a kedvenced.:)

Mások véleményétől pedig ne tarts. Vagy azért nem tetszik majd neki, mert ők a hagyományosat szeretik (ezt embere válogatja), vagy pedig azért, mert irigyek rád, hogy neked van ahhoz bátorságod, amihez nekik nincs.

Nem mellesleg, bármikor visszafestheted. :)

Jó kísérletezgetést! :D

2016. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző, minden szép és jó, amit írtál, csak az a bökkenő, hogy pont nincs hozzá bátorsága, mert tart mások véleményétől. :D
2016. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is masok velemenye erdekel, rosszul fogalmaztam. Attol tartok hogy a tanarok beszolnak, engedelyt fogok kerni ugyan de na ertitek:D a pink az inkabb azert lenne necces mert anya nem igen akarja megengedni:DD nekem vagy a pink tetszene (elenk vagy pasztel) illetve a feher. Vagy ezek ombreba, de most inkabb a teljes szin tetszene
2016. aug. 25. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!