Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Mikor fog elmúlni a...

SEGÍTSÉG! Mikor fog elmúlni a pirosság az arcomról? Nagyon természetellenesnek tűnik!

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a kozmetikusnál "teljes kezelésen" ami annyit jelent, hogy kaptam mindenféle radírozást, kéremt az arcomra, aztán begőzőlte, na és itt jött a kritikus rész. Elkezdte kinyomkodni, de olyan erővel.. ki lehetett bírni, aztán jöttek még krémek de ez nem lényeg. mire hazaértem, nemhogy a pattanások pirosak lettek, hanem tulajdonképpen egész foltok voltak pirosak az arcomon! Olyan mintha véraláfutás lenne.. el fog ez múlni egyáltalán? mi a teendő? -oszt.társam is aznap volt kozmetikusnál, de neki csak a pattanásai voltak pirosak.. olyan mintha aknés lenne az egész arcom.. kérlek segítsetek!

2016. aug. 26. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek azonnal elmúlik, pl nekem is, több nap is kell hozzá. Aloe vera sokat segít ilyenkor illetve neogranormon :) A már kinyomtakra nyugodtan kenheted az utóbbit, előbbit pedig bárhova, nagyon jót tesz a bőrnek és segít hogy hamarabb helyreálljon
2016. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami babapopsi kenőcs vagy sebgyógyító, hasonló jó lehet rá. Ilyen barbár kozmetikusokhoz meg ne járj mert idővel rondább lesz csak az arcod ettől. Normális kozmetikus meg igen ritka manapság és drága is. Habár arcot tisztítani otthon is ugyanúgy lehet...
2016. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kozmetikai tisztítás stressz hatás a bőrnek,nem tud azonnal regenerálódni!Kend aloés,uborkás krémmel ami nyugtat.
2016. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott, főleg az aloe vera volt hatásos, köszönöm :) ( aloe verás sprayel fújtam be napi kb 5ször ha vkinek ez még hasznos)
2016. szept. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!