Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ha reggelre...

Mit lehet tenni ha reggelre és napközben 2 óránként zsírosodik a börőm? 14 vagyok lehet azért, mert tini vagyok, de eddig nem ilyen volt a bőröm, most hirtelen kezdtek jönni a pattanások a zsírosodás már meg van egy ideje.

Figyelt kérdés
kinövő pattanások és annál is több miteszer :(..valaki segítsen!

2016. aug. 26. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód megvan? Mert ha nincs akkor az könnyen okozhatja.
2016. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eleg zsiros borom volt 2-3 eve. A helyes arctisztitas sokat segitett. Ami kelleni fog hozza az Arctisztito,tonik, pattanasos/zsiros borre valo hidratalo krem. Estenkent vegezd el a tisztitast, reggel pedig boven eleg hideg vizzel arcot mosni. Heti 1-2x radirozd at, otthon is csinalhatsz radirt (méz+kavezacc+szodabikarbona).
2016. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez az arcpakolás sokat segített:

[link]

2016. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)..és első válaszoló te melyikből mit használtál? :)
2016. aug. 27. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A korod miatt is van, majd idővel elmúlik. De a tonikok nagyon jók és a rendszeres miteszerek kinyomkodása az orron. (heti 1X) Tini tonik. Vitamin bevitele is jó eredményt hoz. Szappannal mossál arcot esténként! (szárit, de még is jól tisztit) Oriflame -nak van olyan szappanja amiben darabkák is vannak ez jó a hátra mert leszedi a felesleges bőrt.
2016. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)..és milyen árban vannak ezek?Mivel nincs nagyon pénzünk és anyukámnak mondani kéne :(
2016. aug. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!