Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezekkel mit lehet kezdeni?

Ezekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ilyen kiűtés szerű szarok. Némelyik pattanás nem azokról van szó, de a legtöbb csak ottvan semmi cucc benne se genny se fojadék se semmi. Mielött bárki bőrgyógyászt kozmetikust javasolna. Voltam bőrgyógyászoknál egyik annyit mondott napoztassam sokat. Egész nyáron kb napon volt de semmi javulás. Másik adott valami krémet nemért szartse. Kozmetikus se tudott velük mit kezdeni.



2016. aug. 30. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem régebben kijött a semmitől a combomon pár furcsa pattanás szerű foltocska, és bekentem kalcium kenőccsel, két napig kentem, majd szépen eltűntek. Egy próbát szerintem megér :)
2016. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AZt kihagytam h 1.5+ éve virítanak rajtam:D
2016. aug. 30. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér a kalciumos krém :)
2016. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pl.: lehet mosópor allergia, probálj ki valami természetes mosási technikát (mosódió, mosószóda).

Én egy más bőrproblémával sok mindenkit végigjártam mire megoldást találtam, de azt egy kozmetikus ajánlotta.

Ha kozmetikushoz fordulsz kerüld a vegyi kozmetikumokat használókat. Nekem kiütésre egy bőrregeneráló spray-t ajánlottak, ami nagyon bevált.


Én nála voltam:

[link]

2016. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy mosószer miatt, mert egy darabig mosódióval lett mosva nem javult semmit és csak mellkasomon van, ruha azért egész testemen:D
2016. aug. 30. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!