Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Attól hogy egy nő /lány nem...

Viven kérdései kérdése:

Attól hogy egy nő /lány nem borotválja a lábát kevesebbet ér?

Figyelt kérdés
15/l Én nem szoktam (látszik de nem erős színű)Csak cikiztek/nek(ha meglátják ha uneploben kell menni)

2016. aug. 31. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
A mai lanyokon egy szal szor sem lehet sehol a hajukat kiveve. A szemoldokot is mar ugy kell grafikussal megrajzoltatni.
2016. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztosan nem, de másnak ez egy támadási felület, akinek nem vagy szimpatikus. :(
2016. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
28%

Számomra undorító. Nem tehetek róla, ösztönös.


26F

2016. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

lehet erről vitatkozni órákig, de ez nem változtat a tényen,hogy ma elvárják a nőktől,hogy szőrtelenítsenek, legalább lábon és hónaljon. vagy ne vegyenek fel olyan ruhát,ahol kilátszik. ez van.

én is utálom borotválni a lábam,de nyáron mindig megteszem.télen is,mióta van párom. de korábban télen pl nem borotváltam a lábam, nem látta senki. de nyáron "illik" szerintem

meg még fiatal vagy,tudod,hogy cikiznek is miatta. nem ér annyit. 2 perc alatt leszeded a kádban

2016. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tehetek róla, ösztönös."


Elárulod, ez mit jelent?

2016. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A hónajt szoktam csak a lábamat nem mindig mert amúgy is vmi fű hatására kipirosodik a lábam nyáron ezért farmerban járok és ha le szedem a szőrt akkor még rosszabb a helyzet :/

És azért nem fogok szenvedni.Ja és az nem alergia mert akkor az egész testemen lenne és nadragon keresztül is atmenne és sokszor amikor rovidben vagyok nem üti ki.Valami agreszivan ható gaz vagy anyag állhat a dolog mögött :/

2016. aug. 31. 17:59
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Hát, ezt így nem mondanám, de

1. Ha kipirosodik a lábad valamitől, akkor ugyan menj már el az orvoshoz

2. Nekem ez alap.

25/N

2016. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

"Nem tehetek róla, ösztönös."


Ja, ösztönös. Hülye kis sz*ros. Évezredekig nem szőrtelenítették a nők semmijüket, most kb. 20 éve van ez az agymenés. De neki "ösztönös". Király.

2016. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Számomra egyáltalán nem zavaró ha szőrös.Akor sem ha durván az.
2016. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Orvos mondta hogy nem az de koszi a tanácsot és a válaszokat
2016. aug. 31. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!