Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok.169cm és...

16 éves lány vagyok.169cm és 58 kilos.4 honap allat le szeretnék adnni 6 kilot. Ha kevesebbet eszek lefogyhatok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne éheztesd magad, főleg ne 16 évesen.

Táplálkozz egészségesen, a fehér kenyeret, tésztaféléket hanyagold, cseréld ki teljes kiőrlésű kenyérre, ha mégis tésztát kívánnál, egyél durumtésztát, egyél minél több zöldséget, gyümölcsöt csak délelőtt, fehérjebevitelt meg oldd meg csirkemellből, halból, tojásból, vagy sovány túróból, zsírszegény natúr joghurtból. Az egészséges étkezés mellé mozogj valamit, én pl. heti 3-4 alkalommal futok kb. 45 percet, de bármit mozoghatsz, ami számodra kellemes, pl. biciklizés, aerobic, zumba, stb, vagy akár kondiba is járhatsz, de először kérj meg valakit mindenképpen, hogy tanítson meg a gépek helyes használatára. Így könnyen le fog menni az a 6 kg, bár a számok alapján most pont jó súlyban vagy a magasságodhoz.

2016. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Mivel a súlyod nem tul magas így ez a 6 kiló elég nehéz lesz.


Szerintem elsödlegesen nézd meg mekkora az átlagos napi kalória beviteled. Ide számítsd bele, a cukros teát, a kólát, a kis darab csokit is mindent amit lenyelsz...

A kalóra beviteledet probáld 1500kalóriára csökkenteni, és kezdj el mozogni. Ha lehet gyalogolj a suliba, vagy bringázzál a suliba, szállj le a bsuzrol 3 megállóval elöbb... Ès ha tudsz mozogj mást is.

2016. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fogynod egy kilót sem. Teljesen megfelelő a súlyod.

Ha elégedetlen vagy, akkor mozogj, sportolj, tornázz, hogy formáld az alakodat.

2016. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%
Mi értelme van a fogyásnak??? Mindenki viselje el úgy magát, ahogy van!!!!! Amúgy is a vékony lányok miért szépek? Kondi nem lányoknak/nőknek van, a férfinak sem, sokan túlzásba viszik ezt az egészet, ez már betegség!
2016. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!