Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves vagyok 165 cm és 62,5...

14 éves vagyok 165 cm és 62,5 kg. Napi 1000 kcalt viszek be vagy kevesebbet. Szerintetek kevés? Fogyni szeretnék.

Figyelt kérdés
Heti 6x úszom és heti 2x röpizek, az úszás 1 órás a röpi 2 és fél. Nem sikerült fogynom a sporttal úgyhogy ezzel probálkozom.

2016. aug. 24. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az éhen haláshoz sok, az életben maRADÁSGHOZ KEVÉS. DFORDULJ SZAKMEBERHEZ
2016. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 1000 kcal sport mellett, akkor te már nem írogatnál itt.

Kivéve, ha tegnap kezdted.

2016. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éves korom óta sportolok rendszeresen. A kcal csökkentés kb. 4 napja volt, azaz 4 napja eszek 1000 kcalt és eddig semmi bajom.
2016. aug. 26. 22:18
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező! Én is 14 vagyok és 63 kg 169 cm-hez.

Szerintem egyáltalán nem vagy kövér csak az önértékeléseddel van baj...Régen én is állandóan azon kattogtam,hogy hány kiló vagyok,mert sokan csúfoltak,de akkor még tulsúlyos voltam.Aztán az állandó csúfolódásokba belebetegedtem,elkezdtem hánytatni magam és őrült diátákba kezdtem.Nem lett semmi eredménye.Lefogytam ugyan,de nem voltam boldog,egyre kevesebb kiló akartam lenni,amíg egy nap össze nem estem a buszon és kórházba nem kerültem.Végül már az volt,hogy nem bírtam egyedül felállni,annyira fájt a gyomrom a koplalástól.Az orvosok azt mondták csoda,hogy nem ment tönkre a gyomrom.Felsorolni sem tudom ,miféle következményekkel jár,amit művelsz.Ha persze azt akarod,hogy 17 évesen kivágják a beleid és ne tudj egyedül wc-re menni egyedül,folytasd csak ezt az "életmódot",de most borítékolom ,hogy nagyon rá fogsz fázni.14 évesen fejlődő szervezet vagy,ha nem viszel be elég táplálékot,ami ebben a kórban a napi 2000-2500kcal,akkor felnött korodban úgy fogsz kinézni,mint egy gnóm.A szervezeted pedig azzal jelez,hogy nem kell fogynod,hogy nem fogysz könnyen.Pl.ha 80 kiló lennél a heti 6x-os úszástól lefogynál,de mivel normális a súlyod,nem fogsz.Én fél év alatt 55-ről 63-ra híztam és boldogabb vagyok,mint bármikor és szeretek belenézni a tükörbe.Sokszor megdícsérik az alakom,mert tudom mosolyogva,magabiztosan viselni.Ennyi

2016. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!