Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen volt a legnagyobb...

Kinek milyen volt a legnagyobb hajvágása? Hány éves volt, milyen volt és milyen lett? Illetve bevállalnátok azt, hogy egy fiú barátotok levágja a hajatokat?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom. Kort is írjatok.

2016. szept. 3. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj fodrászatba dolgozni, ha feláll a hajra.
2016. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vicces voltál. Érdekel okoska. Nem te vagyok. :)
2016. szept. 3. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kisgyerek korom óta hosszú hajam volt, de maximum nyakig érő. 14 évesen döntöttem el hogy megnövesztem fenékig érőre, és 18 éves voltam amikor ezt a szintet elértem. 14 évesen már a hátam közepéig ért a hajam egyébként. 18 évesen amikor megnőtt olyan hosszúra fél év után levágattam derékig érőre, és úgy tartottam egészen 23 éves koromig. A hajam sosem festettem és semmi egyebet nem csináltam, nem vasaltam meg semmi egyéb ilyet nem csináltam, 23 évesen elegem lett a fésülgetésből és szinte meguntam hogy hosszú a hajam, akkor egyik lány rokonom 16 évesen rákot diagnosztizáltak nála és ugye a kemoterápia végett kopasz lett. Nagyon rosszul érezte magát de nem volt pénzük parókára így is ami pénzük volt az a gyógyulására ment rá, kezelésekre meg mindenféle gyógyszerre és anyukájának is akkor volt egy szívműtéte akkor egyszerre voltak kórházban csak két külön helyen, akkor mindenféle segítséget megkaptak amit csak el lehetett képzelni és akkor döntöttem el hogy a hajamat neki adom, úgy hogy parókát csináltatok belőle. Ezt saját költségemen akartam kivitelezni, de a párom ismert egy mesterfodrászt aki ilyenekkel is foglalkozik így beszélt vele és ingyen bevállalta hogy a lánynak megcsinálja amint kiengedik a kórházból. Akkor a hajamat nyakig érőre vágattuk, de nem tetszett mert folyton a szemembe lógott, semmit nem bírtam vele kezdeni igazán, és akkor jött az elhatározás hogy levágatom teljesen rövidre. Akkor ugye nagyon furcsa volt de élveztem hogy a fejbőröm szellőzik, pont nyár volt már és szinte rendesen fázott a fejem annyira elvoltam ettől szokva, mert szinte anyámék szerint 5 éves koromban volt utoljára ilyen rövid hajam. De tetszett hogy ilyen, a barátom nem igazán örült amikor felhoztam neki ezt az ötletet, de a végeredmény bizony tetszett neki, olyan szinten hogy már nem is engedi hogy megnövesszem amit nem is akarok mert jó ez nekem így.
2016. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Ismerlek, perverz.
2016. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. És sajnálom. Te pedig húzz innen máshova, ha feltűnési viszketekséged van. Menj aludni inkább. Hugyos.
2016. szept. 3. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Asszem kb 10 éves voltam és nagyon hosszú hajam volt te levágattuk vállig érőre.Megengedném hogy egy barátom levágja ha tudnám hogy már vágta másnak is és nem cseszte el.16/L
2016. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokszor lett levágva fenékig érőből vállig érőre, minden alkalommal utáltam. Még fodrásznak is csak nehezen engedem meg, hogy hozzáérjen, de megint rákényszerülök. Most is 70-80 cm kb., de már csak frufrut meg lépcsőzetes vágást kérek bele, a hosszát növeszteni akarom.


19/L

2016. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nyáron volt a lagzim és pont a férjem kérte,hogy nyíratkozzak rövidre,fiúsra. Hátközépig ért a hajam. A fiús hajam azóta már majdnem kopasz,1 cm. Elsőre fodrász nyírt meg,most meg már ő kopaszt géppel.Igazából ő nullásra szeretné, de abba még nem megyek bele.
2017. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!