Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm tele van a legnagyobb...

A bőröm tele van a legnagyobb pattanásokkal és a legfeketébb miteszerekkel, valami segíthet?

Figyelt kérdés
14 vagyok, genetakilag ilyen a bőröm. Havonta megyek kozmetikushoz,de 3 nap alatt már "visszanőnek" a rondaságok. Zsíros, hámló arcbőröm van, felszíni vízhiánnyal - korpás szebora arctipus

2016. jan. 31. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A kozmetikus ismeri a bőrödet, neki tudnia kéne ajánlani rá termékeket. Ha nem teszi vagy nem tud, lehet érdemesebb lenne másik kozmetikushoz menned. Ha lány vagy, később szedhetsz fogamzásgátlót, ami helyrehozza a bőrödet, amíg szeded, ha fiú, akkor nem hiszem, hogy van hasonló opció. Fontos, hogy naponta sokszor mosd meg tiszta vízzel alaposan az arcodat, akár fertőtlenítő szappannal, és csak tiszta anyaggal itasd fel, ne dörzsöld, mert az elősegíti a hámlást. Az étkezéseden is lehet, hogy változtatni kell. Kevés cukrosat egyél, igyál és fogyassz helyette sok zöldséget.
2016. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ami nejem bevállt az a Forever Kiving Product-nak az avokádós szappanja. Nekem nem ilyen proglémás a bőröm, viszont ahogy elkezdtem használni kb. 1 hónap után észrevettem, hogy a szemölcsöm a kezemen elkezdett leszáradni. Az arcom is sokkal tisztább lett. Meg nem is szárítja ki a bőrödet, hanem összehúzza a pórusokat. Boltban nem lehet kapni, hanem rendelni lehet csak. Keresgess a neten, hátha a közeledben van egy illető, aki foglalkozik a FLP-velv:)
2016. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2-es vagyok bocsi a helyesírásért :)
2016. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a kozmetikusod.Olyan szakember kell, aki érti a dolgát. Budapesti vagy?
2016. febr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, budapesti vagyok a kozmetikusom jó és az eddigi termékei is beváltak csak hozzászokik a bőröm és így már nem használ vagy csak semmit nem csinál a bőrömmel. 2-es (és 3-as) köszi a tippet, majd utánnanézek😊
2016. febr. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!