Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen volt a legnagyobb...

Milyen volt a legnagyobb hajvágásod?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt, milyen lett, mikor történt? Kort, nemet írj légyszi!

2016. jan. 20. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Fenék alá értö volt a hajam és 1 cm-re vágattam. Akkor voltam 18 éves/nö
2016. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom vissza, hogy esetleg félreérthetö; mindenhol 1 cm-es lett a hajam, azaz nagyon rövid
2016. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt suliba mentem a fenékig érő hajamat levágattam (fülem aljáig ért) :P
2016. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Combközépig érő hajat vállig érőre 31 évesen. Centiben ekkor vágtak a legtöbbet (~80 centit), de a legrövidebb hajam óvodásként volt, amikor derékig érőből fiús rövid lett.
2016. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
húú ezekhez képest az enyém semmi:D általánosban vágattam le seggig érőből vállig érőre, mert meguntam és nem tudtam már vele mit kezdeni.
2016. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
16-20 éves koromig dauerolt derékig érő hajam volt. Kezdte tönkre tenni, nem volt már szép, sok volt a gond vele. Elkezdett lenőni. Fogtam egy ollót, mikor elegem lett a nyakamnál elvágtam.Utána a fodrász igazított rajta.
2016. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Combig érő hajamat leborotváltuk, betegség miatt. Mindig is hosszú hajam volt, nagyon megviselt. Ma már derékig érő, nem is szeretném hosszabbra mert még ezt könnyen tudom ápolni.
2016. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Derékig érőből felnyírt fülig érő lett. 4 évig olyan maradt, most megint hosszú.

25/L

2016. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 éves voltam amikor a csípőig érő hajamat lapockáig érőre vágta a fodrász. Azt mondtam neki, hogy addig vágja ameddig töredezett, ő úgy látszik sokkal töredezettebbnek látta mint én. XD!
2016. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!