Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után pattanásos...

Borotválkozás után pattanásos lesz az arcom. Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen csúnya, mert általában elkaparom és utána sebes lesz?

Figyelt kérdés
Még csak nem is ilyen egyszerhasználatos borotvát használok. (gillette fusion proglide + ugyanilyen borotvahabot)

2016. szept. 6. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Arcszeszt hazsnálsz? Nekem régen attól pattogott ki, még arcszesz nélkül is jobb volt mint azzal. Most már nincs gond, de eltelet azóta vagy 10 év.
2016. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne arcszeszt arcbalzsamot használj,van benne fertőtlenítő,de ápol is még az arcszesz kiszárítja a bőrt.
2016. szept. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használok arcszeszt, mert attól csak rosszabb.
2016. szept. 7. 22:41
 4/4 anonim válasza:
Használj gépet! Nekem is ilyen volt a bőröm, és próbáltam szinte mindent, borotválkozás után kipattogzott a bőröm. Nálam a hajvágó vált be, egy minimális szőr marad az arcodon, de legalább pattanásos nem leszel.
2016. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!