Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss termékek? Melyik?

Syoss termékek? Melyik?

Figyelt kérdés

ha festem a hajam de gyenge és vékonyszálú akkor meiket ajánljátok?

[link]


2010. ápr. 22. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyik sem. Nekem legalábbis nagyon nem jött be (én a Shine-t próbáltam) de hajmosás után úgy néztem ki,mintha meg se mostam volna.


A fodrászom meg jót mosolygott, hogy ilyen áron nem lehet professzionális terméket kapni (ahogy reklámozzák).


Szóval én nagyon nem ajánlom, de lehet, hogy másnak bevált.

2010. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges erre költened! Nekem úgy nem volt vele bajom, szimplán semmi nem történt, amit vártam xD

Profi eredményt tud elérni a fodrász, esetleg ha fodrászkellékesben veszel alapanyagokat!

Amiket én tudok ajánlani, azok az Avon samponok, tényleg nagyon jók, én fényesítőt szoktam néha használni és a környezetem tényleg megjegyzi, hogy mit csináltam a hajammal :)

Meg ha problémás, akkor Gliss Kur ami tényleg jó és vegyél hozzá mézes balzsamot fodrászkellékesben. Barátnőm így csinálja és gyönyörű az amúgy vékony, töredezett haja!

2010. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a "dúsitó" sampont használtam a Syosstól, de ilyen rosszal még nem találkoztam, nem is dúsít az egy dolog, de kiszárította hajam és irritálta a fejbőröm. Szóval ezt nem ajánlom senkinek, a többit igaz nem próbáltam, de nem is fogom.
2010. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Syoss Shine (rózsaszín) balzsamot használom. Nekem bejött. Imádom az illatát, és csúszós, fényes, puha, illatos lesz tőle a hajam. <3
2010. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem se jött be a syoss, keress inkább mást, fructis.zal meg a pantene termékekkel jobban megvoltam elégedve
2010. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a dúsító sampontól önmagában nem lesz dús a hajad, a dúsító sampon segít, hogy a körkefével beszárított haj tovább maradjon dús, az hogy dúsító sampon nem azt jelenti hogy megmosod aztán nemférszbe az ajtón mert az dús... elkéne olvasni a leírását a samponnak, a formázza szokás szerint annyit tesz hogy fogd meg a hajszárítót meg a körkefét és szárítsd be:)
2011. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!