Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss termékek száraz, töredez...

Syoss termékek száraz, töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Töredezett a hajam, mennyire hatásosak a syos termékek és ha igen melyiket ajánljátok?
2010. júl. 10. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
szar az összes, még jobban kiszárította a hajam, és sajnos nem csak én vagyok ezzel a véleménnyel...
2010. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem csak samponom és balzsamom volt a syosstól, de imádtam őket!!!
2010. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én festett hajra valót vettem huh de szar istenem ilyen szar samponnal még nem volt dolgom viszont ami kellemes csalodásom volt az a rozsaszin feliratu vmi shine boost van rajta azonnali hajpakolás attol mondjuk szép fényes lett a hajam még anyu mondta is h de szép fényes lett
2010. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm ajánlotta és amikor elfogyott a samponom, Syoss sampont vettem száraz töredezett hajra valót, a fekete flakonosat (én időnként szoktam váltogatni a márkákat, mert mindegyikben más ápoló anyag van, úgyhogy időnként nem árt). Szóval, nekem ez a Syoss sampon bejött. Semmi gondom vele. Nagyon kellemes, nem sok kell belőle, nagyon jól habzik, kellemes az illata. Csak jót tudok róla mondani. A hajammal most meg vagyok elégedve, amúgy hosszú, festett világos szőke, vékony szálú, száraz, töredezésre hajlamos. De én minden hajmosás után használok pakolást, hajban maradó fújós ápolót és még külön hajban maradó hajvégápolót is, de ezek más márkák, nem Syoss. Syoss-tól egyelőre a sampon, de azzal, mint mondtam meg vagyok vele elégedve és ha elfogynak az egyéb ápolóim és a Syoss-nak is vannak ilyenek, akkor azokat is ki fogom próbálni.
2010. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még csak a sampont és a balzsamot próbáltam, de azokkal teljesen meg vagyok elégedve. Egy ideig a narancssárgát használtam (repair), utána egy darabig a sárgát (nutrition oil care), aztán a rózsaszínt (shine boost). Mindegyik jót tett a hajamnak. Nem töredezik annyira, puhább és fényesebb is lett tőlük. Nem utolsó sorban az illatuk is tök jó. :)

Írtad, hogy töredezett a hajad. Nos, szerintem arra legjobb lenne a narancssárga, repair feliratos sampon és balzsam. Ha veszel pakolást is, akkor abból is a töredezett hajra valót válaszd, mert úgy még jobb hatást érhetsz el. Azt hiszem, ebből a fajtából olyan tubusos pakolás van, de lehet, hogy van tégelyesben is.

2010. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Erre a tubusos pakolásra gondoltam:

[link]

2010. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem hajhabom van most a száraz, szőkített hajamra. Alig várom, hogy elfogyjon :(
2010. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a volume boostert próbáltam, vagy mi a neve, ez a dúsító sampon, hát ez irgalmatlan rossz volt. Száraz seprűs lett tőle a hajam, még a fodrász is megjegyezte hogy mi lett a hajammal. Meg viszketett is tőle a fejbőröm, nem is használtam csak 2x-3x. Ezt senkinek nem ajánlom, bár a többi termékük nem tudom milyen, de ezek után nem is veszek semmilyen Syoss cuccot.
2010. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tök s.z.a.r, ne vegyél!!
2010. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem kiszárította még jobban a hajam, pedig töredezett, száraz hajra valót vettem. nagyon gagyi. agyomreklámozott sz.ar
2010. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!