Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egészséges, ha valaki már...

Az egészséges, ha valaki már 11 évesen festi haját szőke festékkel?

Figyelt kérdés

Egy lány(akit ismerek) befestette szőkére a haját és mindenki mondta neki(még én is)hogy nem jó mert kimarja a hajat stb.(mindent mondtak még azt is ami sztem nem is igaz)De ő már nem tuja leszedni. Akkor egészséges v nem? ÉS tényleg kimarja a hajat?

A válaszokat előre köszike!



2016. szept. 7. 05:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Tönkreteszi a haját még gyerekként. Nagy gratula a barom szülőknek, én elvenném tőlük a gyereket, teljes mértékben alkalmatlanok a gyereknevelésre.
2016. szept. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy lenne egészséges? az egy dolog, hogy tönkre fogja tenni a haját, aztán 14 évesen kezdheti a gimit állig vágott hajjal, de 11 évesen még nagyon GYEREK, egyszerűen nem kéne ilyen dolgokkal foglalkoznia, mint hajfestés. mondjuk a szüleit nem értem, hogy engedhetik ezt..
2016. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért, de megérdemli... Az ilyenek fessék csak a hajukat, nagy gratula neki és a szülőknek is. Ennyi évesen én a barbijaim/babáim hajával foglalkoztam, nem pedig a sajátoméval.
2016. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!

:)

2016. szept. 7. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
De ki festette be neki? Elment a zsebpénzéből a fodrászhoz? Vagy otthon magának? Mind a kettő elég abszurd egy 11 évestől. A hajfestés semmilyen korban nem egészséges, a szőke meg kifejezetten nem, de egy 11 éves gyereknek szüksége sincs rá.
2016. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sem 11, sem 111 évesen nem egészséges, hacsak nem természetes festéket használ (mint pl. ez: [link]
2016. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak ismerem a lányt szal nem tudom hogy ki festette be neki!:/

És szerintem sem jó a hajnak!!:):)

Köszcsi a szubjektív véleményeket!

2016. szept. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!