Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SRÁCOK! Ha így borotválkozik,...

SRÁCOK! Ha így borotválkozik, akkor lehet, hogy szingli?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy a szinglik közt sok a szakállas, mert nem vessződnek a borotválkozással, hisz nincs nőjük.

Avval magyarázták, hogy sok nő szereti, ha a pasijának sima az arca


Aki tetszik, egy jó ideig növeszti a szakállát, s ha már túl nagy, vagy zavaró, akkor leborotválja az egészet, s utána újra kezdődik az egész előlről, nő aztán zutty le az egész megint. A hajával is így van, növeszti, majd ha nagyon nagy, levágatja.


A szakállra még visszatérve: bajuszt nem nahyon növedzt, max nagyon picit latni ott, hogy éppen kiserken. Azt nem annyira időigényes eltávolítani?

Hogy van ez a pasiknál?


2016. szept. 8. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A két dolognak semmi köze egymáshoz.
2016. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy a középkor óta (amikor a házas férfiak szakállt növesztettek) van összefüggés a szakáll és a párkapcsolati státusz között :)
2016. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nem is volt mindenhol a manapság használatos praktikus borotva és sokan borbélyhoz jártak.

Meg különben is: hanyagabb a pasik többsége, akiknek nincs barátnője, kevesebbet törődnek magukkal. Kivételek persze vannak

2016. szept. 8. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos hülye.
2016. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha, és ha megfordítjuk a dolgot, aki már szerzett barátnőt az kevésbé törődik a kinézetével, mint az aki a nők után kajtat?
2016. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, pontosítok: én arra a pasira gondoltam akiről írtam, meg arra a par társára, aki így gondolkodik, s fent van itt a gyik-en.

A srác megnöveszti a szakállat, s ha mar rendesen nagy, akkor leborotválja. Egy MAX 30 körüli srácról van szó. Nem csinâl fazonokat, csak hagyja megnőni. Sok csaj sipítozna az ilyen szőrrengeteg láttán

2016. szept. 8. 17:59
 7/10 anonim válasza:

Egyik munkatársam is növeszt szakállat, mégis van nője, már közel 10 éve!

A pasas meg 35 éves!

Úgyhogy hülyeségnek tartom az általad említett meglátást!!

2016. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uccsó, de ő leborotvalja egy idő után, gondolom akkor, mikor zavaró
2016. szept. 8. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy csomó nős férfi szakállas, csak mondom.
2016. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség :D sok nő imádja a szakállat és a borostát. Én is. Nálunk ez úgy zajlik, hogy kérem a páromat, hogy hagyja meg az arcszőrzetét, a bajszát leszedi mert zavarja ( azt mondja ott gyorsabban nő a szőre) és bizonyos területeken nekem sem kellemes. Ha pedig túl hosszúnak ítéli meg a szakállát akkor leborotválja, én szomorkodok miatta 2-3 percig, egy hét múlva pedig élvezem tovább a szőrös arcának látványát.
2016. szept. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!