Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek újra szőke...

Hogyan legyek újra szőke feketéről?

Figyelt kérdés

Eredetileg szőke hajam volt,amit feketére festtettem,de a szőkét szeretném visszakapni..

Milyen lehetőségek vannak?

Az lenne a célom,hogy egy idő után ne kelljen festeni,és természetes szőle legyen..(tudom,az eredeti hajszínem már nem lesz..)



#hajfestés #szőke #feketerol
2016. szept. 10. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Le kell szivatni. Utána a sajátodhoz hasonló színnel festeni. De kb 4 festés, mire kimegy a a narancsos árnyalat :S
2016. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
először c-vitamin poros megoldással egy pár hónap alatt egész szépen le lehet szedni barnára a hajad aminek egy kicsi vöröses beütése lesz ha rásüt a nap , nézz utána nekem bevált kicsit sprűd lesz a hajad az első pár napban utána de aztán vissza áll a megszokottra aztán próbálj ki egy colour b4-et ha meg akarod próbálni kiszedni a festéket mert ez a mesterséges pigmenteket szedi ki a hajból nekem bevált csak vissza sötétedett de én rontottam el... ma vettem egy carin color correctort azt akarom majd kipróbálni de kell hozzá intenzív tisztító haj sampon meg ph kondi remélem sikerülni fog...valamint még van a loreal effasor amit a te esetedben 12% os oxyval kell elkeverni elvileg ez is le szedi a hajfesték egy részét de nem teljesen meg hát roncsolja is a hajat de nem annyira mint pl egy szivatás ha érdekel az eredmény majd a color correctorral kapcsolatban írj :) remélem tudtam segíteni...ha türelmes vagy a c-vitamint ajánlom a colour b4 3500 ft a dm-ben de én akciósan 3000 ért vettem
2016. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!