Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajnövesztési bevált...

Milyen hajnövesztési bevált házi praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés
Májusra, ballagásra meg szeretném növeszteni a hajam, minimum 10 centit. Van valami ötletetek?:)

2016. szept. 10. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj
2016. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne bármilyen garantált praktika, akkor mindenkinek hosszú, és dús lenne a haja, csak ezen gondolkozz el.

Egyéntől függően 1-1,5 cm képes a haj nőni egy hónap alatt, tehát ha az utóbbiak közé tartozol simán meglesz az a 10cm májusig.

2016. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A ricinusolajat hogyan tegyem a hajra és hány naponta?
2016. szept. 10. 17:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat!
2016. szept. 10. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónap alatt 13,5 cm-t nőtt a hajam, 6 hónapja volt utoljára festve. 3 hónapig white hair kapszulát szedtem, utána ismét 3 hónapig kovaföldet,cinket és biotint. Nem tudom viszont, hogy a kapszuláktól nőtt ennyit, vagy alapból is ennyit nőtt volna.
2016. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

#5

Az átlagosnál gyorsabban nő a hajad. A kapszuláknak ehhez vajmi köze sincs, persze a gyártók nyilván azt sugallják, hogy hiper szuper a termékük, de ez is csak marketing. :)

2016. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a Das Gesude Plus Haar Vital Komplex-e segített, 900 Ft körül van a dm-ben és 2 havi adag, (mondjuk vitamin hiányom volt szóval csak azon segített), hetente raktam a hajvégeimre a hidratálás érdekében hajmosás előtt kókusz olajat, nem szárítottam, nem vasaltam, sok vizet ittam/iszom, próbáltam egészségesen táplálkozni, amennyire azt a koleszos zsebpénzem engedte, nem használtam műanyag hajkefét mert törteba hajam, helyette fa és vaddisznó sörte hajkefét vettem, ja és minden este 10 percig masszíroztam a fejbőröm hogy serkentsem a vérkeringést. A hajam szerkezete is nagyon szép lett 1-2 hónap után, a hajhullásom is megszűnt, kevésbé töredezett a hajam, ezáltal úgy tűnt, mintha gyorsabban nőtt volna, de nem tudom mi az igazság. Már jóval mell alá ér a hajam, szóval már nem növesztem megszállottan
2016. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!
2016. szept. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!